PFRP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A place for all pervy pep'!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Salut!!! Eclipse e aici!

Go down 
+2
Raziel
Eclipse
6 posters
AuthorMessage
Eclipse

Eclipse


Posts : 4
Join date : 2008-12-09

Salut!!! Eclipse e aici! Empty
PostSubject: Salut!!! Eclipse e aici!   Salut!!! Eclipse e aici! Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:55 am

Ma numesc Andra Ela. Am 13 ani. Sunt Din Breaza/Poiana Campina.
Sunt un anime si manga maniac dar si net maniac
Imi place sa scriu, sa citesc, sa cant, sa critic, sa ajut, sa desenez, sa modific imagini, sa pescuiesc, sa fac sport, sa ma uit la TV, sa ascult muzica, sa invat lucruri noi, sa fac tutoriale, sa fac AMV-uri, sa decorez, sa filmesc, sa vorbesc...
Nu imi place sa fac teme (chiar daca stiu nu imi plac), sa nu ma lasi sa fac eu ceva electronic (sunt un geniu), sa fiu copiata...

Sorry ca nu e si in engleza dar dupa ce ca trebuie sa selectez fiecare litera pe care o scriu sa mai si scriu in engleza si sa gresesc si sa nu se inteleaga mai bine fara...
Back to top Go down
Raziel

Raziel


Posts : 14
Join date : 2008-12-04

Salut!!! Eclipse e aici! Empty
PostSubject: Re: Salut!!! Eclipse e aici!   Salut!!! Eclipse e aici! Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:57 am

....hi! Smile
Back to top Go down
Rosen
Admin
Rosen


Posts : 247
Join date : 2008-12-03

Salut!!! Eclipse e aici! Empty
PostSubject: Re: Salut!!! Eclipse e aici!   Salut!!! Eclipse e aici! Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:58 am

hello^^
happy fun and have posting^^
cya on forum^^
Back to top Go down
https://pfrp.forumotion.com
Tamaki

Tamaki


Posts : 51
Join date : 2008-12-08

Salut!!! Eclipse e aici! Empty
PostSubject: Re: Salut!!! Eclipse e aici!   Salut!!! Eclipse e aici! Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:58 am

Welcome pe forum Eclipse
Happy posting si sa te distrezi pe-aici ^_^ ne vedem la balamuc
Back to top Go down
Kaiten

Kaiten


Posts : 50
Join date : 2008-12-07

Salut!!! Eclipse e aici! Empty
PostSubject: Re: Salut!!! Eclipse e aici!   Salut!!! Eclipse e aici! Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:59 am

Welcome here Twisted Evil .Yea be pervy!Hmm bine ai venit , sper sa te distrezi! Razz
Back to top Go down
Ayumu Naikon

Ayumu Naikon


Posts : 78
Join date : 2008-12-08

Salut!!! Eclipse e aici! Empty
PostSubject: Re: Salut!!! Eclipse e aici!   Salut!!! Eclipse e aici! Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 12:18 pm

WELCOME AND TRY TO BE THE BEST PERV IN THE WORLD!
Back to top Go down
Sponsored content





Salut!!! Eclipse e aici! Empty
PostSubject: Re: Salut!!! Eclipse e aici!   Salut!!! Eclipse e aici! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Salut!!! Eclipse e aici!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Eclipse's room!
» Salut!!!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PFRP :: Welcome-
Jump to: